با حکم استاندار خوزستان ، محمد خسروی شهردار مسجدسلیمان شد

 

با حکم استاندار خوزستان محمد خسروی رسماً بعنوان شهردار مسجدسلیمان معرفی شد.

 

 

به گزارش پایگاه خبری ایرانیان، پس از گذشت دو ماه از رای اعتماد اعضای شورای شهر مسجدسلیمان به محمد خسروی ، سرانجام حکم ایشان امروز دوشنبه چهارم تیرماه توسط استاندار خوزستان امضاء و در مراسمی با حضور خانچی معاون عمرانی و شاهولی سرپرست امور شهری و شوراهای استانداری به وی ابلاغ گردید تا بیستمین شهردار مسجدسلیمان پس از انقلاب، از امروز رسماً کار خود را آغاز کند.

محمد خسروی دارای مدرک کارشناسی ارشد عمران می باشد و پیش از این مسئولیت هایی همچون رییس بنیاد مسکن اندیکا ،رییس ستاد بازسازی اندیکا ،رییس ستاد بازسازی مسجدسلیمان ،رییس بنیاد مسکن مسجدسلیمان ،رییس ستاد بافت فرسوده واحیا شهر مسجدسلیمان ،معاون اموراجرایی وماشین الات بنیاد مسکن استان خوزستان،رییس پروژه های بنیاد مسکن خوزستان در منطقه ویژه اقتصادی اروند(منطقه ازاد اروند) و ریاست بنیاد مسکن شهرستان کارون را درکارنامه خود دارد.

وی در زمره نیروهای کاربلد، دلسوز و توانمند بومی مسجدسلیمان به شمار می‌رود  و امید است با حضور ایشان شاهد تحولات جدی و پیشرفت و توسعه در حوزه مدیریت شهری و عمران و آبادانی مسجدسلیمان باشیم.

 

گفتنی اینکه؛ تا پیش از صدور حکم استاندار خوزستان برای شهردار جدید مسجدسلیمان، جواد احمدی رئیس اداره حراست با حفظ سمت، بمدت ۵ ماه سرپرستی شهرداری را بر عهده داشت که توجه به رفاهیات پرسنل شهرداری و تعامل بسیار مناسب با سایر دستگاه‌ها و ادارات شهرستان، ایشان را به یکی از مدیران موفق چند دهه اخیر شهرداری تبدیل کرد. احمدی در همین بازه زمانی ۵ ماهه نشان داد می‌توان در دوران کوتاه سرپرستی هم با پرهیز از مسائل حاشیه ای و تنش زا ، و با اقدامات بجا و مناسب نامی ماندگار از خود به جای گذاشت.

 

نگارش و انتشار : کیوان علاسوند