دستگیری عاملان آتش سوزی مراتع در مسجدسلیمان

 

فرمانده انتظامی مسجدسلیمان از دستگیری عاملان آتش سوزی مراتع در مسجدسلیمان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری ایرانیان ، سرهنگ کارآگاه علی حسینی اظهار داشت : در پی وقوع چندین فقره آتش سوزی مراتع و محصولات کشاورزی ، ماموران انتظامی پاسگاه گلگیر و هفت شهیدان جهت برخورد با مخلان نظم و امنیت اقدام به گشت زنی در مناطق احتمالی آتش سوزی کرده و موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: ماموران انتظامی پاسگاه گلگیر طی ۲۴ ساعت گذشته حین گشت زنی متوجه دود غلیظ در اطراف زمین های کشاورزی و مراتع شدند که بلافاصله در محل مورد نظر حاضر و مشاهد کردند ۲ نفر در حال آتش زدن خار و خاشاک در زمین های کشاورزی هستند.

فرمانده انتظامی شهرستان مسجدسلیمان ادامه داد: متاسفانه به دنبال شعله ور شدن، آتش به مراتع خشک سرایت کرد و حدود ۳ هکتار از اراضی منابع طبیعی را سوزاند.

این مقام انتظامی ضمن اشاره به این که در این راستا ۳ نفر که در حوزه هفت شهیدان اقدام به آتش زدن محصولات کشاورزی کرده بودند دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند خاطر نشان کرد: افراد یاد شده در تحقیقات تکمیلی پلیس انگیزه خود را آماده کردن اراضی برای کشاورزی و اختلافات ملکی بیان کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان مسجد سلیمان عنوان داشت : پلیس با افرادی که به مراتع و سرمایه های ملی آسیب بزنند قاطعانه برخورد خواهد کرد.

 

انتهای پیام