مسئولان شهرستان مخالف مربیگری پورموسوی در نفت مسجدسلیمان!! / سید سیروس با انتشار پُستی در صفحه اینستاگرام از فسخ قراردادش با این تیم خبر داد

 

 

مسئول کارگروه ورزش نماینده مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی از مخالفت مسئولان شهرستان با مربیگری سید سیروس پورموسوی‌ در نفت خبر داد.

 

 

به گزارش پایگاه خبری ایرانیان، شهرام دارابپور در این باره اظهار داشت : امروز با حضور آقای پورموسوی و مدیرعامل باشگاه نفت، جلسه‌ای در تهران داشتیم که من هم طبق وظیفه و خواسته‌ای که وجود داشت، در جلسه حضور داشتم. در این جلسه پورموسوی توضیحاتی ارائه داد که قابل قبول بود و سوءتفاهمی وجود داشت که به او گفتیم برطرف می‌شود.

 

وی بیان کرد: با ارائه توضیحات از سوی پورموسوی، به ادامه همکاری راضی بودیم و قرار شد این مربی عصر امروز در محل تمرین حاضر شود اما بعد از صحبت‌های ما، نماینده حقوقی باشگاه عنوان کرد که مسئولان شهری نمی‌خواهند که پورموسوی باشد و اگر این مربی در تیم باشد، آن حمایت و همکاری لازم را با باشگاه ندارند.

 

مسئول کارگروه ورزش نماینده مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: تشخیص من این بود که این مربی بومی به کارِ ورزش شهرستان مسجدسلیمان می‌خورد زیرا هم بومی است و هم نگاه مثبتی به جوان‌های تیم و حتی استفاده از مربیان بومی دارد و به همین دلیل عنوان کردم که قطع همکاری را حرفه‌ای نمی‌دانم و به صلاح شهر نیست. ضمن این‌که گفتم چون نماینده حقوقی، اسم مسئولان شهری را آورده است باید حتما با آن‌ها صحبت کنم و بعد تصمیم‌گیری شود.

 

وی بیان  کرد: به هر حال برای ادامه همکاری با پورموسوی توافق کرده بودیم و دلایل او را موجه می‌دانستیم و اگر آن صحبت‌ها از سوی نماینده حقوقی باشگاه نمی‌شد، همکاری این مربی از همین امروز ادامه پیدا می‌کرد. به هر حال تلاش می‌کنیم تا امشب تکلیف همکاری مشخص شود.

 

به گزارش پایگاه خبری ایرانیان، پس از اتفاقات امروز و جلسه بدون نتیجه سران نفت با پورموسوی،  این مربی با انتشار پُستی در صفحه اینستاگرام از فسخ قرارداد با این تیم بصورت توافقی خبر داد.

 

 

انتهای پیام