امضا تفاهم نامه میان هلدینگ صبا انرژی و بیمه البرز برای توسعه مسجدسلیمان لالی و اندیکا/ احداث پالایشگاه ۲۰ هزار بشکه ای در منطقه زیلایی

 

شرکت بیمه البرز و هلدینگ صبا انرژی وابسته به صندوق بازنشستگی کشوری تفاهم نامه احداث یک واحد پالایشگاهی را در محل برگزاری بیست و هشتمین نمایشگاه نفت و گاز و پالایش و پتروشیمی به امضا رساندند.

 

به گزارش پایگاه خبری ایرانیان، براساس این تفاهم نامه، شرکت  بیمه البرز با مدیرعاملی موسی رضایی میرقائد ، از محل اجرای بیمه نامه زندگی پروژه محور < تاراز>، در اجرای این پروژه در منطقه مسجدسلیمان مشارکت می کند.

علی استادهاشمی، رییس کل بیمه مرکزی در جریان انعقاد این تفاهم نامه میان بیمه البرز و هلدینگ صبا انرژی با تاکید بر اینکه بانک، بورس و بیمه سه ضلع اقتصاد کشور هستند که وظیفه تامین مالی بخش های اقتصادی را برعهده دارند ، افزود : امروز شاهد یکی از این اقدامات مهم از سوی بیمه البرز هستیم که به مشارکت واقعی صنعت بیمه در اقتصاد کشور کمک می کند.

موسی رضایی میرقائد مدیرعامل شرکت بیمه البرز نیز عنوان کرد: این پروژه در راستای شعار سال یعنی مشارکت مردم در اقتصاد کشور طراحی شده و  مردم منطقه مسجدسلیمان بزرگ با خرید بیمه نامه زندگی البرز می توانند در این پروژه مشارکت کنند. در انتها و در زمان بهره برداری نیز مردم می توانند بیمه نامه خریداری شده خود را تبدیل به سهم کنند و سهامدار و مالک پروژه شوند.

مدیر عامل بیمه البرز ادامه داد : این پروژه کمک زیادی به کاهش بیکاری و همچنین توسعه مردم محور منطقه هدف خواهد کرد که پیش بینی می کنیم به زودی وارد فاز اجرایی شود.

علیرضا زمانپور مدیرعامل هلدینگ صبا انرژی نیز اظهار داشت: با توجه به اینکه شعار سال جهش تولید با مشارکت مردم است، مذاکراتی با شرکت بیمه البرز انجام شد تا بتوانیم از منابع عمومی و مردمی برای اجرای پروژه های جدید با بازدهی بالا استفاده کنیم.
وی افزود: در همین راستا، تفاهم نامه احداث یک پالایشگاه کوچک مقیاس را با مشارکت بیمه البرز منعقد کردیم که خوراک و زمین آن نیز آماده شده است.

 

 

 

 

 

انتهای پیام