بازدید دکتر جباری از مجتمع صنایع پتروشیمی مسجدسلیمان

 

صبح امروز دکتر رضا جباری نماینده مردم مسجدسلیمان ، لالی ، اندیکاوهفتکل در مجلس شورای اسلامی ‌و پیمان مولایی فرماندار مسجدسلیمان از مجتمع پتروشیمی مسجدسلیمان بازدید کردند.

 

 

به گزارش پایگاه خبری ایرانیان ، در اين بازديد مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی مسجدسلیمان ضمن گرامیداشت یاد و‌ خاطره امام راحل (ره) و ارج نهادن به مقام والای رئیس جمهور شهید ‌و شهدای خدمت، به تشریح اقدامات ‌و دستاوردهای کسب شده طی مدت اخیر پرداخت.

دکتر معظمی با اشاره به تحقق جهش تولیدات و فروش این شرکت به تمرکز بر تکمیل پروژه ها و مطالعات تخصصی در حوزه طرح های توسعه در جهت پایداری و افزایش میزان تولید اشاره و افزود: پایداری و رشد تولید کسب شده به واسطه کارکنان تلاشگر این شرکت به دست آمده و ضمن تقدیر از کارکنان به لزوم حمایت و پشتیبانی نماینده و فرماندار در جهت تحقق اهداف شرکت تاکید کرد.
در ادامه دکتر رضا جباری با گرامیداشت مقام بنیانگذار جمهوری اسلامی امام خمینی (ره) و شهدای خدمت، از تلاش ها و اقدامات موثر صورت گرفته از سوی این شرکت طی مدت اخیر تشکر و قدردانی نمود.

وی با تمجید از این مجموعه منظم و پیشرفته، شرکت صنایع پتروشیمی مسجدسلیمان را در صنعت اوره کشور یک مجتمع تاثیرگذار معرفی کرد و افزود: در جهت رشد و ارتقا این شرکت می بایست توسعه صنایع بالادستی و پایین دستی در دستور کار قرار گیرد.

جباری در ادامه به لزوم به کارگیری نیروهای بومی تاکید و گفت: مسائل و مشکلات شرکت با توجه به اثرگذاری بالای این مجتمع در منطقه و کشور می بایست از طریق تعامل حل گردد.

فرماندار مسجدسلیمان هم ضمن قدردانی از زحمات مدیریت و‌ کارکنان این شرکت، به تلاش های انجام شده در جهت حمایت و پشتیبانی از این واحد صنعتی اشاره کرد و گفت: این شرکت نقش مهم و بسزایی در وضعیت اشتغال شهرستان داشته و امیدواریم با تعریف دیگر پروژه های توسعه فرصت های جدید اشتغال فراهم و استفاده از ظرفیت بومی حداکثری شود.

 

 

 

 

 

انتهای پیام