وعده جدید مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان

جاده میانبر برای محور مسجدسلیمان – اهواز احداث می‌شود

 

مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان گفت: با اجرای جاده میانبر، ۴۰ کیلومتر محور از مسجدسلیمان به اهواز کاهش می‌یابد.

 

 

به گزارش پایگاه خبری ایرانیان، مسعود بیات منش صبح امروز یکشنبه ضمن بازدید از طرح‌های راهسازی و ساخت مسکن شهرستان مسجدسلیمان بیان کرد: از جمله مهمترین طرح‌های این شهرستان جاده میانبر است که پیگیری‌های لازم برای تخصیص اعتبار و اجرای این طرح مهم انجام خواهد شد.
مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان افزود: یکی دیگر از طرح‌های راهسازی در شهرستان مسجدسلیمان ساخت جاده کمربندی است که با اختصاص اعتبار اجرای این طرح آغاز خواهد شد. همچنین با انجام جاده برنشانده تا پل گدار این طرح تا پایان امسال به بهره برداری خواهد شد.
وی عنوان کرد: در بحث ساخت ترمینال فرودگاه مسجدسلیمان مقرر شده این طرح در مدت یک ماه تعیین تکلیف و تجهیز کارگاه شود تا عملیات ساخت آن انجام و به بهره برداری برسد.

 

به گزارش پایگاه خبری ایرانیان، بیش از ۱۴ سال از کلنگ زنی احداث جاده میانبر مسجدسلیمان به اهواز در زمان حضور امیدوار رضایی بعنوان نماینده مردم حوزه مسجدسلیمان در مجلس می گذرد و در این مدت وعده های رنگارنگ بیشماری به مردم داده شد اما هیچگاه این وعده ها رنگ واقعیت به خود نگرفت و افراد زیادی در جاده فعلی طعمه مرگ شدند.

حالا انتظار می‌رود قول و وعده های جدید با مسئولیت پذیری ، دلسوزی و تلاش مسئولان اُستانی و رایزنی و پیگیری های جدی نماینده فعلی مردم در مجلس رنگ واقعیت به خود بگیرد تا جان و مال مردم مسجدسلیمان پیش از این طعمه سوء مدیریت و ناکارآمدی مدیران و کارشکنی و سنگ اندازی برخی خودی ها در داخل شهرستان نشود و کمتر شاهد شنیدن خبرهای ناگوار از فوت همشریانمان و داغدار شدن خانواده های مسجدسلیمانی در جاده فعلی باشیم.

 

نگارش و انتشار کیوان علاسوند