پایان ماراتن انتخابات مجلس در مسجدسلیمان/ علیرضا ورناصری راهی بهارستان شد

 

با پایان شمارش آرا در حوزه انتخابیه مسجدسلیمان نماینده این حوزه در مجلس شورای اسلامی مشخص شد.

به گزارش پایگاه خبری ایرانیان، با پایان زمان رای گیری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی که نزدیک به ۱۶ ساعت به طول انجامید ، کار شمارش آرا در حوزه انتخابیه مسجدسلیمان لالی هفتکل و اندیکا آغاز شد.

از همان‌ ابتدای شمارش آرا علیرضا ورناصری با اختلاف زیاد رقبای خود را پشت سر گذاشت و سرانجام با کسب بیشترین آرا بعنوان نماینده مردم مسجدسلیمان لالی هفتکل و اندیکا در مجلس یازدهم راهی بهارستان شد.

 

 

علیرضا ورناصری متولد ۱۳۴۲ دارای مدرک کارشناسی ارشد علوم سیاسی است.

وی در جنگ ۸ ساله رژیم صدام علیه ایران فرماندهی سپاه ،مسئولیت دایره بازرسان ، آموزش بازرسان و جایگاههای کلیدی دیگر را بر عهده داشت و در همان زمان به افتخار جانبازی نائل آمد.

ازسال ٨٥ تا ٨٨ بعنوان مشاور استاندار و معاون فرمانداری اندیکا فعالیت میکرد. ازسال ٨٨ تا ٩٣ مدیرکل پیگیری دبیرخانه مجمع تشخيص مصلحت نظام و عضو کمیسیون سیاسی-امنیتی بود و تاکنون مشاور دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام است.

او اخیرأ بعنوان مسئول کمیته بازرسی یکی از فدراسیونهای ورزشهای رزمی منصوب شده است.

ورناصری ازسال٩٥ تا پايان سال ۹۷ مشاور و نماینده مدیر عامل موسسه جهادنصر در طرح ۵۵۰ هزار هکتاری رهبری در خوزستان و ایلام بود.

ایشان ضمن تدریس در مرکزعلمی کاربردی نور وابسته به مجمع، درحال دفاع از رساله دکترای علوم سیاسی میباشد.

ورناصری در انتخابات دور قبل جدی ترین رقیب نماینده فعلی ( علی عسگر ظاهری ) بود که با ۳۸۰۰۰ رای تا مرحله دوم انتخابات پیش رفت اما در نهایت موفق به حضور در مجلس نشد.

 

ورناصری پس از محمد فروغی ، محمد شهنی مصطفی ،جهانشاء دانش ، ناصر سهرابی ، امیدوار رضایی ( چهار دوره ) ، اسماعیل جلیلی و علی عسگر ظاهری هشتمین نماینده مردم مسجدسلیمان لالی هفتکل و اندیکا خواهد بود که بر صندلی بهارستان تکیه خواهد زد.

 

توضیح : بهنگام درج این خبر ، اگر چه انتخاب علیرضا ورناصری به عنوان نماینده مردم مسجدسلیمان لالی هفتکل و اندیکا قطعی شده بود اما چند صندوق جزیی از آراء حوزه انتخابیه مسجدسلیمان که در تغییر نتیجه نهایی انتخابات تاثیری نداشت، در حال شمارش بود که بهمین علت آمار قطعی تعداد آراء بدستمان نرسید.

به محض دریافت آمار قطعی آراء  این خبر در کوتاه ترین زمان در پایگاه خبری ایرانیان منتشر خواهد شد.

 

انتهای پیام