اُستاندار خوزستان : شاخص های توسعه در حوزه مسجدسلیمان پایین تر از سطح خوزستان است

استاندار خوزستان گفت: با توجه به اینکه شاخص‌های توسعه در شهرستان های مسجدسلیمان، هفتکل، لالی و اندیکا نسبت به شاخص های خوزستان پایین تر است تلاش می‌کنیم کارهایی انجام دهیم تا به سمت عدالت‌محوری پیش برویم.

به گزارش پایگاه خبری ایرانیان،  چهارمین جلسه بررسی مشکلات شهرستان های مسجدسلیمان، هفتگل، لالی و اندیکا شنبه ۱۹ مهرماه به ریاست غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان برگزار شد.
استاندار خوزستان در پایان این نشست گفت: با توجه به اینکه شاخص‌های توسعه در این شهرستان ها نسبت به شاخص های استان پایین تر است تلاش می‌کنیم اقداماتی انجام دهیم تا به سمت عدالت‌محوری پیش برویم.
وی افزود: از این جهت برنامه‌هایی در دست اقدام است و پیگیری‌ها در حال انجام است و دفتر فنی استانداری مسئول پیگیری کارهای عمرانی است و دفتر سرمایه‌گذاری و امور اقتصادی نیز پیگیر طرح های مربوط به شهرک‌های صنعتی و سایر سرمایه گذاری ها است و دستگاه های خدمات رسان نیز پیگیر کارهای مربوط به حوزه های زیرساختی و خدماتی هستند.
شریعتی ابراز امیدواری کرد: امیدواریم با برگزاری جلسات اختصاصی بتوانیم شاخص‌ها را تا حدودی بهبود بخشیم و روند خدمات رسانی در این شهرستان ها با شرایط و شاخص های بهتری تداوم یابد.
استاندار خوزستان تصریح کرد: امروز تصمیم گرفته شد که برای راه‌های روستایی در این چهار شهر تا سال آینده ۱۸۰ کیلومتر ساخته شود تا از لحاظ این شاخص این شهرستان ها به متوسط استانی نزدیک‌تر شوند.

انتهای پیام