پایانی بر سالها انتظار و بلاتکلیفی؛ با پیگیری های ورناصری مجوز زیست محیطی میانبر اهواز مسجدسلیمان صادر شد + تصویر مجوز محیط زیست

 

 

نماینده مردم مسجدسلیمان گفت : با رایزنی و پیگیری های صورت گرفته مجوز نهایی محیط زیست جهت احداث جاده میانبر اهواز مسجدسلیمان صادر و یکی از خواسته ها و آرزوهای دیرینه مردم این شهرستان محقق خواهد شد.

 

به گزارش پایگاه خبری ایرانیان، علیرضا ورناصری با اعلام این خبر اظهار داشت: جاده فعلی مسجدسلیمان به اهواز به جاده مرگ برای همشهریانمان تبدیل شده است و در سالیان گذشته سوانح و حوادث جاده ای در این مسیر ناایمن و بسیار طولانی و فرسایشی، تلفات زیادی بهمراه داشته و خانواده های زیادی را بدلیل از دست دادن عزیزانشان در ماتم فرو برده است.

 

ورناصری ادامه داد: یکی از مطالبات و خواسته های بحق مردم مسجدسلیمان لالی و اندیکا در چند دهه اخیر، کوتاه کردن مسیر دسترسی به مرکز اُستان با احداث یک محور ایمن، کم خطر و کوتاه بوده است که بتواند به خروج مسجدسلیمان از بن بست فعلی کمک کند.

 

وی افزود : در طول سالیان گذشته اداره کل محیط زیست خوزستان و سازمان حفاظت از محیط زیست کشور همواره مخالف مسیر های پیشنهادی بوده و حاضر به صدور مجوز برای این طرح بسیار مهم و حیاتی نشدند و قول های داده شده از سوی مسئولان به مردم فقط در حد حرف و وعده باقی ماند.

 

ورناصری بیان داشت: با تلاشهای بی وقفه و پیگیری های صورت‌ گرفته و رایزنی با مقامات این سازمان و دیگر مسئولان کشور ، موفق به اخذ نهایی مجوز زیست محیطی احداث جاده میانبر مسجدسلیمان به اهواز شدیم.

 

ورناصری خاطر نشان کرد: با موافقت سازمان حفاظت محیط زیست کشور مدیرکل محیط زیست خوزستان با ارسال نامه ای به مدیرکل راه و شهرسازی اُستان، مجوز نهایی احداث جاده میانبر مسجدسلیمان به اهواز را با شرح جزئیات صادر کرده است.

 

 

انتهای پیام